Doorest

Doorest Kapı

Firmamız 1966 yılında Ulubaş izolasyon olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana sektörün öncü kuruluşlarından olmuştur. 2017 yılında bu vizyon ile Doorest firmasını faaliyete almıştır ve kapı sektörüne hızlı ve emin adımlar ile giriş yapmıştır.

Türkiye’nin öncü kapı markası  olarak yola çıkan Doorest, faaliyete başladığı günden bu yana Türkiye’de kapı mimarisi, tasarımı ve teknolojisine yön veren, sürekli gelişen ürün gamı, projelere özel mühendislik çözümleri, artan pazar payı ve yakaladığı başarı çizgisi ile Doorest, sektörünün lideri olma konumuna gelmiştir. Tekirdağ Muratlı da 10,000 m2  alanda üretimini sürdüren Doorest, yüksek üretim kapasitesi  ve kalitesi ile Türkiye’nin, kapı üretiminde en büyük ve teknolojik anlamda en kapsamlı, üretim tesisi olma özelliğini taşımaktadır.

 

Doorest  makine parkurunda  Melamin, Pvc, Amerikan kapı,Lake kapı doğal ve endüstriyel ahşap üretim hatları ile tam otomatik üretim yapmaktadır. Doorest;  konularında uzman ürün geliştirme, Ar-Ge ekibi, proje satış mühendisleri ve bayileri aracılığıyla yurt çapında konumlanan bayileri  ile, müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Doorest, performans uygulamaları, açılım seçenekleri ve ölçülerden bağımsız olarak ürün gamında yer alan çeşitli  model seçeneği ile kapı sektöründe geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Ürünlerinin kendisi için hiç bitmeyecek bir mimari uygulama alanı olduğunun bilincinde olan Doorest, daha yapılması gereken çok iş ve keşfedilmesi gereken yenilikler olduğunu düşünmektedir.  İşini tutkuyla yapan ve ürün geliştirme çalışmalarına ciddi bir motivasyonla devam eden Doorest, geleceğe dair vizyonuyla, kapı dünyasının en iddialı çözüm ortaklarından birisi olmayı hedefliyor.

 

Ahşabın doğallığı ile yüksek kaliteyi yeni nesil kapı yüzeylerinde birleştiren firmamız, en kaliteli ürünleri en kısa zamanda imal ederek müşterilerine teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Farklı mekanlara farklı çözümler sunan firmamız; modern, klasik, yerel ve sektörel değişik birçok mekana uygun üretimlerle tüm taleplere cevap verebilir durumdadır.

 

Her gün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadromuz ile “zaman-fiyat-kalite” üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermekteyiz.