PVC KAPILAR

PVC kapıları Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

PVC kapılar avantajları dolayısı ile mükemmel olarak nitelendirebileceğimiz kapı modellerimizden biridir. Son zamanlarda birçok kişi ve kurum tarafından esnekliği ve sağlamlığı sebebiyle tercih edilir hale gelmiştir. Boyalı kapılara benzeyen bu kapılar hem onun için ödediğiniz paraya değer hem de dış kapılar olarak harika görünür. PVC kapılar banyo kapıları için de kullanılabilir. Bu nedenle, PVC kapılar çoğu ev sahibi, iç mimar ve hatta inşaatçı için favori bir seçim haline gelmiştir.

PVC kapılar sağlamdır. Bu kapılar paslanmaz ve eğilmez bu nedenle evler ve ticari işletmeler arasında oldukça popülerdir. Güneşin doğal unsurları, yağmur damlaları PVC kapıların malzemesine müdahale etmez.

Bununla birlikte, PVC kapı takmanın sizin açınızdan mükemmel bir fikir olmasının beş nedenini daha anlayabiliriz:

PVC Kapı – Maliyetler açısından makul

Bu kapıların verdiğiniz paraya değdiğini daha önce de belirttiğimiz gibi fiyatlarının da uygun olduğunu vurgulamak isteriz. PVC kapı fiyatları ile alüminyum veya ahşap kapı fiyatları karşılaştırılırsa, birincisi bütçe dostudur. Kullanılan malzemenin fiyatlarının düşük olması nedeniyle kurulum maliyetleri de düşmektedir.  PVC kapılar banyo gibi ıslak bir odada bozulmaz.

 Bakım için daha az çaba

Bugünlerde piyasada bulunan kapı malzemelerinin çoğu, yapımı için önemli miktarda çaba ve para gerektirmektedir. PVC kapılar ise daha az enerji ve haşere kontrol hizmeti gerektirir. Evde hafif bir deterjan veya herhangi bir temizleyici kullanabilir, kapıyı ıslak bir bezle silebilirsiniz.

Ayrıca haşereler evde veya ofiste çevredeki mobilyalar için bir tehdit olabilir. PVC Kapılar haşereleri çekmez ve buna bağlı bu sorun önlenebilir.

 Güvenlik önemli bir avantajdır

Bu kapılar kolay kırılmazlar. Dolayısıyla bu kapıların dış kapılar olarak eviniz veya ofisiniz için mükemmel bir karar olacağını düşünüyorsanız bu akıllıca bir karardır.  PVC kapıların daha iyi ve gelişmiş güvenlik sağladığı bilinmektedir

PVC Kapılar – Ev dekorunun önemli bir parçası

Sadece dış kapıların sağlamlığının dikkate alındığı günler geride kaldı. Yenilikçi ev dekor endüstrisi sayesinde dış kapılar, banyo kapıları da ev dekorunun önemli bir bileşeni haline geldi. Bu kapılar, sağlamlığın yanı sıra şık olmalı, evin dekor stilini ve kişiliğini yansıtmalıdır.

Güçlü ve modern kapılar bulmak sizin için bir endişeyse, PVC kapılar iyi bir ev veya ofis görünümü için en iyisidir. Sınırlı sayıda renk bulabileceğiniz konusunda hemfikiriz, ancak bunlar modern bir görünüm sağlar ve ev dekorunun minimalist gereksinimleriyle uyumludur.

 PVC Kapılar – İyi bir yalıtım katmanı

Isı yalıtım özelliklerine sahip bir PVC kapı, bir odadaki ortalama sıcaklığı koruyarak, kış ve yaz aylarında ısıtıcıların ve soğutucuların sürekli kullanımını ortadan kaldıracaktır. Güç tüketiminde ve ilgili ücretlerde önemli bir azalmaya katkıda bulunur.

Kısacası, ister öğleden sonraları sıcak, ister akşamları yağmurlu bir iklimde yaşıyor olun, ev veya ofis ortamınız için en iyi kapı PVC kapılardır. Kapılarınızın çevrenizi korumak için yeterince güçlü olması gerekir.

Günlük bakım, değiştirme maliyetleri, haşere kontrol ücretleri ve daha birçok masraftan tasarruf edeceksiniz. Bu kapılar minimalist bir şekilde amaca hizmet ettiği için dekor için ayrıca harcama yapmanıza gerek yok.

Dayanıklılığı için PVC giriş kapısı

Hava koşullarına ve sıcaklığa dayanıklı PVC materyali, doğramalar için ideal bir malzemedir. Darbelere karşı yüksek direnci, onu giriş kapıları için tercih edilen malzeme haline de getirmektedir.

Standart veya ısmarlama ölçülerde, beklentilerinizi karşılayan her modeli Doorest’in kapı seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Örneğin Laminat Kapı ve Lake Kapı modellerimize linklere tıklayarak görebillirsiniz. Standart 95/90 cm veya daha farklı ölçüler olmak üzere farklı PVC kapı genişliklerinde mevcuttur ve antrasit griden beyaza kadar çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz. İster pervazlı, ister açılır çerçeveli klasik masif veya camlı bir kapı arıyor olun.

Estetik ve paranın karşılığını veren PVC kapı

Sağlam, PVC giriş kapısı çok fazla seçenek sunar ve farklı dekorasyon stillerine uyacak şekilde meşe ahşap kaplamaya sahiptir. Doorest’de size, paranızın karşılığını fazlasıyla veren, özel yapım, estetik ve güvenli PVC kapılarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bakımı kolaydır, aşındırıcı olmayan sabunlu bir süngerle basit bir silme işlemi yeterlidir. Kullanımınıza sunulan bir kurulum kılavuzu sayesinde kurulum kolaydır.

Teknik özellikleri için PVC giriş kapısı

PVC kapı, termal ve akustik konfor için mükemmel yalıtım ve sızdırmazlık sunan bir malzemedir. Cam kaplamalı, ikili veya üçlü kalınlıkta, şeffaf veya buzlu… Hırsızlığı geciktirici etkisi sayesinde evinizi daha güvenli hale getirir. Doorest’de, hırsızlığa karşı korumalı çok noktalı kilitler, kilit silindiri ve kol ile birlikte verilen modeller sunuyoruz. Bizimle iletişime geçin.

Bizi Doorest Kapı Instagram sayfasından takip etmeyi unutmayın.